Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2024-05-17 11:27:49

Schneider Electric, iki yeni ürününü özel bir etkinlik serisiyle sektöre tanıtıyor

Schneider Electric, Türkiye çapında farklı illerde özel lansman etkinlikleri düzenleyerek devre kesiciler alanındaki yeni ürünlerini iş ortakları ve sektör temsilcileriyle buluşturuyor.

Etkinliklerde katılımcılar, şirketin devre kesiciler alanındaki 100 yıllık tecrübesinin ürünü olan Easy9 Pro ve MasterPacT MTZ Active’i tanıma ve deneyimleme şansı buluyor.

Her iki çözüm de hem şirketlere verimlilik, hız ve güvenilirlik kazandırıyor hem de sürdürülebilirlik hedeflerine hizmet ediyor.

15 Mayıs’ta İstanbul’da başlayan lansman etkinlikleri mayıs ayı boyunca Bursa, Ankara, Adana ve İzmir’de devam edecek.

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümüne liderlik eden Schneider Electric, devre kesiciler alanını ileriye taşıyacak iki yeni ürünü Easy9 Pro ve MasterPacT MTZ Active’i sektöre sundu. Son teknoloji ürünü bu çözümlerini iş ortakları ve sektör temsilcilerinin beğenisine sunmak üzere ise mayıs ayı boyunca lansman etkinlikleri gerçekleştiriyor. İlki 15 Mayıs’ta Raffles Hotel İstanbul’da gerçekleşen etkinliğin ardından Schneider Electric uzmanları yenilikçi ürünlerini Bursa, Ankara, Adana ve İzmir’de endüstri liderleriyle buluşturmaya devam edecek.

Yeni nesil ürünlerinin Schneider Electric’in iş ortaklarıyla birlikte sürdürülebilir bir gelecek yaratma hedeflerine hizmet ettiğini belirten Schneider Electric Kanal Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Alişan Çapan; “Pandemi sonrası daha dijital, daha bağlı ve daha hızlı bir dünyaya geçiş yaptık. Dijital trendler evlerden restoranlara, marketlerden işletmelere her yerde enerjiyle ilişkimizi değiştirdi. Hem elektriğe olan talep arttı ve artmaya da devam ediyor hem de kullandığımız sistemler daha kompleks bir yapıya dönüştü. Bu da güvenilir, güvenli, verimli ve uygun maliyetli elektrik dağıtım sistemlerinin önemini artırdı. Bu hizmetlerin sağlanmasında ise elektrik şirketlerine önemli bir rol düşüyor. Elektrik yük seviyelerini karşılayan, güvenlik standartlarına uyumlu ve her projenin özel ihtiyaçlarına uygun elektrik sistemleri inşa etmek kritik önem taşıyor. Çünkü bu sayede maliyetleri düşürmek, verimliliği artırmak ve sürdürülebilirliği tesis etmek mümkün oluyor. Schneider Electric olarak iş ortaklarımızı ve sektör temsilcilerini bu zorlu görevde destekleyecek iki yeni ürünü sektöre sunmanın mutluluğu içerisindeyiz. Güçlü deneyimimizin ve yüksek teknoloji uzmanlığımızın ürünü Easy9 Pro ve MasterPacT MTZ Active ile sade, kullanımı kolay ve akıllı sistemlerle iş ortaklarımızı destekliyoruz. Böylece son kullanıcıların ihtiyaçlarına yanıt sunarken dünyanın sürdürülebilirliğine de hizmet ediyoruz” dedi.

Easy9 Pro, tek bir ürünle konut ve konut dışı projelerde elektrik dağıtım gereksinimlerini karşılayan otomatik sigorta, kaçak akım koruma rölesi ve yardımcı kontakları ile projelerde kullanılmaya hazır eksiksiz bir seri olarak karşımıza çıkıyor. Hem konut hem de konut dışı segmentlerde ihtiyaçlara tek bir çözümle yanıt veriyor. IEC 60898-1 (konut için) ve IEC 60947-2 (konut dışı için) standartlarına uyum sağlıyor ve ayrıca TSE standardına sahip. Böylece kompleks sistemler için dahi sade bir çözüm sunuyor ve hem bütçe dostu hem de doğa dostu bir alternatif oluşturuyor.

35 yıldır devre kesiciler alanında önemli bir marka haline gelen MasterPacT ailesinin son ürünü olan MasterPacT MTZ Active ise gerçek zamanlı güç izleme ve ölçümü sunarak iş sürekliliğini sağlamak, arıza süresini azaltmak ve sürdürülebtseilirlik hedeflerini hızlandırmak için geliştirildi. Gelişmiş elektromekanik bileşenlerle donatılan MasterPacT MTZ Active’in aktif kontrol ünitesi, gerçek zamanlı bilgiye ihtiyaç duyan müşterilerin taleplerine yanıt veriyor ve farklı sensörlerden toplanan verileri gösteren sezgisel bir sistemle birlikte sunuluyor. Bu sistem, aşırı yükler, kısa devreler ve ekipman hataları da dahil olmak üzere kesintilerin önüne geçiyor. Sektörde yine bir ilk olarak bu çözüm, kontrol ünitesindeki QR kodunu taratarak arızaların kolay ve hızlı şekilde çözülmesini sağlıyor.

Schneider Electric uzmanları, Easy9 Pro ve MasterPacT MTZ Active’i İstanbul’un ardından Bursa, Ankara, Adana ve İzmir’de iş ortakları ve sektör temsilcilerinin beğenisine sunacak.

Schneider Electric Hakkında

Schneider’in amacı herkesin enerji ve kaynaklardan en iyi şekilde faydalanmasına yardımcı olmak, süreçleri ve sürdürülebilirliği ilişkilendirmektir. Schneider Electric'te biz buna Life Is On diyoruz.

Misyonumuz Sürdürülebilirlik ve Verimlilikte dijital iş ortağınız olmaktır.

Dijital dönüşümü teşvik etmek amacıyla kullanım döngüsünün tamamında dünya lideri süreç ve enerji teknolojilerini, uç nokta - bulut bağlantı ürünlerini, kontrolleri, yazılım ve hizmetleri entegre ediyor; evler, binalar, veri merkezleri, altyapı ve sektörlerde entegre şirket yönetimini mümkün kılıyoruz.

Global şirketler arasında en yerel olanıyız. Anlamlı Hedeflerimizi, Kapsayıcı ve Güçlendirilmiş değerlerimizi paylaşanlarla iş birliği içinde açık standartları ve ortaklık ekosistemlerini savunuyoruz. 

www.se.com    

 

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 gazetedijital.com Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.